Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

O Mnie

Nazywam się Dorota Sosnowska.

Jako coach rozwoju kariery pomagam ludziom skutecznie rozwinąć skrzydła zawodowo. Pomagam krok po kroku za nowo zaplanować ścieżkę zawodową w oparciu o swój potencjał i potrzeby oraz zdobyć pracę marzeń czy to w kraju czy za granicą.
 

Mam 12 letnie doświadczenie w pracy w obszarze oceny i rozwoju potencjału ludzkiego. Interesuje mnie jak bardzo można przesunąć granicę i sięgnąć głębiej po talenty i możliwości, o jakich się czasem nawet nie śni. Moją misją jest dbanie o to, żeby ludzie nie marnowali swojego potencjału. Mieli siłę i odwagę zaprojektować i sięgnąć po spełnione, szczęśliwe życie zawodowe. Zawodowe szczyty marzeń.

Sama przeszłam przez ten proces. Od roli rekrutera, trenera dla kadry menadżerskiej i HR managera w wielkiej globalnej korporacji do roli przedsiębiorcy - coacha pracującego z indywidulanymi klientami w gabinecie lub na Skype. W pracy wykorzystuję doświadczenie biznesowe oraz umiejętności coachingowe i trenerskie. W ten sposób powstała Pracownia MyPlace i moje autorskie programy planowania kariery ROZWIŃ SKRZYDŁA ZAWODOWO i kursy ZAPLANUJ SWOJĄ KARIERĘ online. Widzę efekty mojej pracy - szczęśliwych klientów, którzy podejmują się ciekawych wyzwań zawodowych i realizują się w wymarzonym obszarze. Mam teraz pełną satysfakcję zawodową.

To nie koniec moich zmian zawodowych. Kocham podróże i od dawna zastanawiałam się jak połączyć podróżowanie z pracą. I z wychowaniem dzieci. Jestem autorką zawodowego bloga ŻYJĘ I PRACUJĘ TAK JAK CHCĘ. Przyglądam się innym krajom i badam poziom zadowolenia z życia i pracy. Podstawą do moich badań jest Krajowy Indeks Zadowolenia z Życia (Satisfaction with Life Index). Jeśli planujesz rozwój zawodowy za granicą, na moim blogu znajdziesz różne inspiracje i wskazówki dotyczące tego, jak się pracuje w różnych krajach. Sama być może sprawdzę to osobiście w Australii i dam Ci znać. ZAPRASZAM CIĘ do lektury i współpracy.

podpis-2

Chcesz rozwinąć skrzydła zawodowo? Szukasz porad i inspiracji?

Znajdziesz je w moim newsletterze. Zacznij od prezentu. Matryca celów zawodowych gratis!

Udział w programie coachingowym Doroty dał mi spojrzenie na moje sprawy zawodowe z innej perspektywy. Bardzo przydatne były dla mnie poprawki w moim CV oraz ustalenie strategii pytań do przyszłego pracodawcy. Bardzo podobało mi się zaangażowanie Doroty. Z pewnością warto choć raz w życiu spotkać się z coachem.

Katarzyna, Gdynia (uczestniczka programu coachingowego)

Dorota dała mi "broń", dzięki której radzę sobie ze stresem, nie zapętlam się już w swoich emocjach, (…). Po uczciwym odpowiedzeniu na różne pytania nie mam właściwie żadnych wątpliwości przy podjęciu decyzji co dalej. Miałam już okazję polecić program kolejnym osobom. Uważam, że jeśli ktoś chce zmian i jest gotowy zrobić pierwszy krok, to powinien on być zrobiony w kierunku spotkania z Dorotą właśnie.

Dominika, Gdańsk (uczestniczka programu coachingowego)

Pani Dorota przeprowadziła na cykl 3 szkoleń zlecenie Fundacji Karuzela. (…) Polecam Dorotę Sosnowską jako profesjonalnego trenera oraz wspaniałego coacha, który umiejętnie pomaga człowiekowi ocenić jego potencjał i nakierować na możliwości jego wykorzystania. Jest to osoba profesjonalna, posiadająca ogromną wiedzę merytoryczną oraz odpowiednie doświadczenie.

Emilia Sasin -Kur, Fundacja Karuzela, Warszawa

Polecam zajęcia z Dorotą. (…). Mi warsztaty pomogły odkryć moją pasję, którą teraz będę rozwijała. Pierwszy krok już za mną, ukończone szkolenie z fotografii:) (…). Jeśli brakuje Wam motywacji do zmiany, do działania, lub jesteście na tzw. zakręcie to polecam zajęcia z Dorotą. Ja już wiem że zmiany nie muszą być niczym strasznym. Trzeba tylko się przełamać i po prostu spróbować. Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci Dorota za poświęcony czas i cenne wskazówki. Życzę sukcesów i Tobie i Twoim kursantom. :)

Marta Witczak, Poznań (uczestniczka warsztatów Rozwiń Skrzydła Zawodowo)

Pani Doroto, dostałam tę pracę (...) Udało się! Dziękuję za wsparcie. Ten sukces jest też Pani zasługą.

Sylwia Łoza, Gdynia (sesje doradztwa zawodowego)