Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Rozumiem

Zawodowe szczyty marzeń. Żyję i pracuję tak jak chcę!

Wyobraź sobie: 

Budzisz się rano, zrywasz z łóżka i uśmiechasz na samą myśl o tym, że idziesz do swojej pracy. Jesteś spełnionym profesjonalistą, który dobrze wie w czym jest dobry i na co go stać i cieszy się na wyzwania w swojej pracy. Niezależnie od tego czy jesteś zatrudniony w korporacji czy pracujesz na własny rachunek – z  radością myślisz o tym co Cię dzisiaj spotka. Ciekawe obowiązki, interesujący ludzie, wspaniała atmosfera, docenienie, świetna pensja, poczucie sprawczości i wpływu na firmę. Jesteś spełniony ponieważ sam sterujesz swoimi planami zawodowymi i pracujesz tak jak chcesz i w zgodzie z tym co jest dla Ciebie ważne.

Jak się z tą wizją czujesz?

W pracy spędzamy czasem 2/3 swojego czasu w ciągu dnia. Pracujemy po kilkadziesiąt godzin tygodniowo przez kilkadziesiąt lat swojego życia. Będziesmy pracować do ok. 60-70 roku życia. Czy warto tracić dalej czas w nudnej, toksycznej, źle płatnej lub stresującej pracy czekając na awans, docenienie i spełnienie zawodowe? Czy warto tkwić w niepewnej sytuacji, nie zastanawiając się nad tym, co znacznie lepszego mogę robić za 5-10 lat? Z pewnością warto solidnie zastanowić się jaka praca będzie moją pracą marzeń, moim zawodowym szczytem. Jaka zmiana zawodowa da mi szczęście i satysfakcję. Jakie są moje talenty i gdzie najlepiej je wykorzystam. Co konkretnie muszę zrobić, żeby dostać upragniony awans, żeby szef mnie docenił, żeby zarabiać wreszcie duże pieniądze, zyskać specjalizację i autonomię.
Warto wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić pierwszy krok!

W oparciu o moje doświadczenia rekrutera 
i HR-owca, trenera i coacha przygotowałam dla Ciebie autorski 
PROGRAM PLANOWANIA KARIERY

Dzięki udziałowi w programie krok po kroku pokażę Ci jak zacząć zarządzać swoją przyszłością i zaplanować nową ścieżkę rozwoju:

1
Zdiagnozujesz swoją obecną sytuację zawodową i otrzymasz ode mnie cenny feedback.
2
Sprawdzisz, w których obszarach posiadasz najcenniejszy potencjał, który warto rozwijać, co podnosi Twoją energię i co sprawia Ci największą frajdę
3
Dowiesz się, w jakich obszarach Twojego zawodowego warsztatu potrzebne będą zwiększone wysiłki, by wynieść Twoje umiejętności na wyższy poziom, a ja doradzę Ci, w jaki sposób zbudować swój zawodowy...
4
Określisz możliwe kierunki rozwoju, czyli krótko- i długoterminowe cele, oparte na Twoim potencjale
5
Dokonasz wyboru, dokąd chcesz zmierzać zgodnie ze swoimi pragnieniami i potrzebami
6
Ustalisz najskuteczniejszy dla Ciebie plan działania, by osiągnąć te cele 
7
Dowiesz się jak, skutecznie plan zrealizować. W ostatnim, opcjonalnym punkcie programu, pomogę Ci zaprojektować nowe, profesjonalne CV na wymiar, wspierające realizację Twoich celów, zrobić...

Większa świadomość swojego potencjału, pewność siebie i wiara we własne siły – to będzie nieodłączny i bezcenny 
bonus Twojego udziału w programie coachingowym.

Program jest prowadzony online przez Skype lub w biurze w Gdańsku. Trwa 3 miesiące i składa się 
z 9 sesji, podczas których pracujesz indywidualnie nad zmianami zawodowymi. 

Program został zbudowany w oparciu o moje HR-owe doświadczenie i materiały coachingowe, dzięki czemu jest bardzo skuteczny i ma dziesiątki zadowolonych klientów.

Udział w programie coachingowym Doroty dał mi spojrzenie na moje sprawy zawodowe z innej perspektywy. Bardzo przydatne były dla mnie poprawki w moim CV oraz ustalenie strategii pytań do przyszłego pracodawcy. Bardzo podobało mi się zaangażowanie Doroty. Z pewnością warto choć raz w życiu spotkać się z coachem.

Katarzyna, Gdynia (uczestniczka programu coachingowego)

Dorota dała mi "broń", dzięki której radzę sobie ze stresem, nie zapętlam się już w swoich emocjach, (…). Po uczciwym odpowiedzeniu na różne pytania nie mam właściwie żadnych wątpliwości przy podjęciu decyzji co dalej. Miałam już okazję polecić program kolejnym osobom. Uważam, że jeśli ktoś chce zmian i jest gotowy zrobić pierwszy krok, to powinien on być zrobiony w kierunku spotkania z Dorotą właśnie.

Dominika, Gdańsk (uczestniczka programu coachingowego)

Pani Dorota przeprowadziła na cykl 3 szkoleń zlecenie Fundacji Karuzela. (…) Polecam Dorotę Sosnowską jako profesjonalnego trenera oraz wspaniałego coacha, który umiejętnie pomaga człowiekowi ocenić jego potencjał i nakierować na możliwości jego wykorzystania. Jest to osoba profesjonalna, posiadająca ogromną wiedzę merytoryczną oraz odpowiednie doświadczenie.

Emilia Sasin -Kur, Fundacja Karuzela, Warszawa

Polecam zajęcia z Dorotą. (…). Mi warsztaty pomogły odkryć moją pasję, którą teraz będę rozwijała. Pierwszy krok już za mną, ukończone szkolenie z fotografii:) (…). Jeśli brakuje Wam motywacji do zmiany, do działania, lub jesteście na tzw. zakręcie to polecam zajęcia z Dorotą. Ja już wiem że zmiany nie muszą być niczym strasznym. Trzeba tylko się przełamać i po prostu spróbować. Jeszcze raz bardzo dziękuję Ci Dorota za poświęcony czas i cenne wskazówki. Życzę sukcesów i Tobie i Twoim kursantom. :)

Marta Witczak, Poznań (uczestniczka warsztatów Rozwiń Skrzydła Zawodowo)

Pani Doroto, dostałam tę pracę (...) Udało się! Dziękuję za wsparcie. Ten sukces jest też Pani zasługą.

Sylwia Łoza, Gdynia (sesje doradztwa zawodowego)

Dzięki udziałowi w programie krok po kroku pokażę Ci jak zacząć zarządzać swoją przyszłością i zaplanować nową ścieżkę rozwoju:

PROGRAM ZAWODOWE SZCZYTY MARZEŃ

Pakiet indywidualny
  • Praca indywidulana z coachem połączona z doradztwem zawodowym 9 sesji  (1h Skype)
  • Konsultacje mailowe w trakcie programu
  • Specjalnie przygotowane materiały coachingowe do pracy własnej pomiędzy sesjami, w tym dla chętnych formatka CV
  • Doradztwo zawodowe, zbudowanie CV na wymiar i przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej możliwe w pakiecie
  • Inwestycja w pakiet zależna od intensywności pakietu - Ty decydujesz jak intensywnie chcesz pracować

PROGRAM ZAWODOWE SZCZYTY MARZEŃ

Pakiet grupowy
  • Praca nad własnymi celami zawodowymi w grupie 4-6 osób pod czujnym okiem coacha 8 sesji (1,5h Skype)
  • Bonusowa 1-1 sesja coachingowa dla każdego uczestnika
  • Specjalnie przygotowane materiały coachingowe do pracy własnej pomiędzy sesjami.
  • Informacja zwrotna i inspiracje do działania nie tylko od coacha ale i od grupy, która buduje zaangażowanie i dodatkową motywację. Własna tajna grupa motywacyjna na FB
  • Atrakcyjna cena. Przystępna inwestycja w pakiet 

Praca Marzeń jest tuż tuż!
Czujesz, że zawodowy obszar Twojego życia woła o Twoją uwagę i zmiany?


Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie ale masz pytania. Skontaktuj się i ze mną i zapisz się na  30 min. konsultację na Skype, podczas której opowiem Ci wszystkie szczegóły programu i ocenię czy i jak mogę Ci skutecznie pomóc.

Tak, zapisuję się na konsultację!